Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indavideo HD probléma ?

Indavideo HD probléma ?

Figyelt kérdés
Senki sem tud indavideón hd-ban nézni animét vagy csak nekem tűnt el ma délutánra ez az opció?

2020. ápr. 7. 14:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
#10 nekem is ez van pedig pont most akartam amnimét nézni
2020. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, én is észrevettem. Néztem bármilyen módot, bármilyen oldalt a HD videókat mind blokkolták központilag. Még azzal is megpróbálkoztam, hogy visszahoztam a kis fogaskereket, ahol a HD minőséget be tudom állítani, de hiába, akkor csak annyit értem el, hogy miután a HD minőséget kiválasztottam csak jött az, hogy "hiba történt... kattintson a folytatásért". Nincs rá mód, hogy el lehessen érni sajnos :(

Egyedül pár videó van, amin meghagyták a HD minőséget meg akár jobbat, de azok meg nem csak sima feltöltők.

Szóval ha nincs itt valaki zseni, aki képes konkrétan feltörni, hogy elérje a jobb minőségűt, akkor meg kell szokni a 360p minőséget :/

Max azoknak adnék még egy tippet, akik animét néznek, hogy keressék meg az animét a fordítók oldalán. Vannak akiknek van tárhelyük és ott is elérhető a videó. Pl: GuddoFanSub

2020. ápr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Tegnap még nekem működött, de ma már egyáltalán nem... Értem én hogy vissza kell fogni a nethasználatot... De hogy ezt a kiskaput is lelakatolták azért igazán elmehetnének a pi*ába...
2020. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem HD-ben úgy működőképes a dolog, ha az "nxu"-s oldalról letöltöm 720-as felbontással. Online semmi :(
2020. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!