Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

22éves vagyok, elbeszélgetek mindenkivel, normális barátaim nincsenek

Úgy érzem teljesen más vagyok mint bárki ebben a társadalomban

Rengetegszer gondolkodok olyan kérdéseken, mi a lét, létezünk-e egyártalán, univerzumon túl mi van, halál utáni filozofiai kerdesek

Sokszor külső megfigyelőként vagyok jelen, és csak automatába dolgozok ebben a létben mint a többi ember

Olyan dolgokon jár az eszem vajon ez az egész amiben vagyunk micsoda

Stb

Barátnőm alig, ugyérzem mintha mindenki egy bekódolt program szerint mukodne és senki sem gondolkodna azon mi a létezes, miért vagyunk itt etc

Mi a jó-rossz valodi fogalma (ember talalta ezt ki) az időre ugy tekintunk mintha valoban létezne



2020. ápr. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

“Sokszor külső megfigyelőként vagyok jelen”

Talán ez a legnagyobb gond. Ha barátokat szeretnél, neked kell kezdeményezni feléjük, nem fordítva és várni. Így csak azt hiszik, hogy te nem akarsz velük foglalkozni, nem szimpik stb.

2020. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Viccen kívül, lehet felkereshetnél egy filozófia-csoportot. Találhatnál sok hasonló gondolkodású embert.
2020. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudok ilyen csoport létezéséről
2020. máj. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!