Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nevelnek arra a szülők,...

Mért nevelnek arra a szülők, hogy ne káromkodjak, amikor ők is káromkodnak, és köztudott, hogy haverok között csak leégnék ha nem káromkodnék? F/16

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is káromkodok, és a szüleim is. Néha visszább fogom magam, mert néha rám szólnak. De ha te jónak látod a káromkodást, és nem csak a haverok miatt, akkor csináld.
2010. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"és köztudott, hogy haverok között csak leégnék ha nem káromkodnék?"

haaah meglehet a haveri társaságodba is a szint;)

2010. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Egy gyereknek nem szabad káromkodnia, mert gyerek. A felnőtt azt csinál amit akar.
2010. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg kell mondani.. káromkodni nagyszerű!! xDD
2010. júl. 26. 22:17
 5/8 anonim válasza:
Hát, igen. A szülők sokszor hipokriták. De hát ez van. Idővel majd leszoksz róla egyébként. Ha meg előttük mondjuk kiszalad valami, kérj elnézést.
2010. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem azért mert igaz hogy ők is káromkodnak de próbálnak arra tanítani hogy te ne ezt tedd...mert akárhogy is nézzünk nem szép. És amúgy meg sztem ha nem káromkodsz a haveri körödben akk sem fognak lenézni..ha meg igen akk az értelmi szint megvan...
2010. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igaz
2010. júl. 26. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress igényesebb társaságot, mert nehéz róla leszokni, mintha függő lennél!
2010. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!