Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sok kézmosástól nem szárad...

A sok kézmosástól nem szárad ki a kezecskéd?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 05:47
 1/8 anonim válasza:
100%
De. Teljesen berepedezett
2020. ápr. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De. Erre találták ki a kézkrémet.
2020. ápr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én itthon maradok, a kéthetente egyszeri intenzív kézmosás nem okoz gondot. A mindennapokban olyan folyékony szappant használok, amelyik nem szárít.

Léteznek ilyenek 8pl. glicerines), és olyan kézkrémek is, amelyek a bőr kiszáradása ellen valók.

2020. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:

Amúgy is sokat mosok kezet, mert érzem ha nem teljesen tiszta és megszoktam. Nekem inkább állandóan szárazabb a kezem, változó módon, annyira, hogy egy kolléganő szokta néha krémezni, mert nem bírja nézni annyira száraz. :D


Egyébként kézkrém!!!!! Ja ja.

2020. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az itthoni vízzel semmi bajom, a munkahelyen viszont mintha savval mostam volna meg. Rendesen csíp, utána meg akárhogy törlöm, úgy szárít, hogy szinte fehér a kezem és olyan mint egy sivatag. A krémet meg utálom, utána vagy fél óráig semmihez sem nyúlhatok mert minden tiszta olajos lesz. Ha itthon megint megmosom, rendbe jön krém nélkül is. Még egyel több ok, miért utálom a munkahelyem XD
2020. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez a helyzet.
2020. ápr. 17. 16:36
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem egyes cégeknél a folyékony szappan csinál ilyet extra módon. Van ahol, mit tudom én, de talán valami olcsó vacakot használnak, és akár egy kézmosástól is egyből csurom száraz lesz a kezem. Szerintem nem a víz, az nem hinném, hogy tud ilyet csinálni önmagában.
2020. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk vizezik a szappant, így spórolva vele.
2020. ápr. 18. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!