Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Amazon.com-rol rendeltem egy honappal ezelott. Legkesobb aprilis 4-en meg kellett volna erkeznie a csomagomnak, de nem erkezett. A fiokomba nem tudok belepni, mert "kitiltottak" rendellenes fizetesre hivatkozva, de ennek semmifele alapja nincsen. (valoszinuleg a mastercard kartyam nem felelt meg nekik) telefonon nem tudom elerni oket mar idotlen idok ota. Email kontatkot nem talalok hozzajuk. Termeszetesen szeretnem visszakapni a penzemet hamar ennyire turelmesen vartam es se szo se beszed sehol sincs a csomagom.
2020. ápr. 10. 22:14
 1/1 Holdon járó párizsi. válasza:
Hát ezt nagyon megszívtad XD. Ha én lennék ebben a helyzetebe én biztos bemennék az amazonhoz és kiverném a balhét . Bár attól függ hogy mennyit ért a csomagod most 3000 forintél nem mennék sehova mert akkor a benzin költség több lenne de ha pl 15000 ft na akkor csinálj valamit. Szerintem hívd fel a tudakozót a száma:198
2020. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!