Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti örülnétek, ha a barátnőtök...

Ti örülnétek, ha a barátnőtök lefestene titeket?

Figyelt kérdés
Örülnétek egy olyan festménynek amit a barátnőtök festett rólatok, nektek? Vagy ez nem igazán jó ajándék?

2020. ápr. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Inkább vegyen vmi italt sort bort, vagy csokit, chipset, kilcstsrtót, energiaitalt, barmit! Nem is kell ink ajándék újabb félresikerült kacatra nem lenne szükségem! Igen jól olvassatok az ilyen dolgokat semmibe se nézem mert tőled meg le fested azt a sza*t elvesz egy napot tőlem meg egy egész polcot! Ink Vi italt vegyél! Sorry de ez a véleményem ! Lehet itt állszentkedni, de ennek sztem ép eszű ember nem örül!
2020. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, engem le is festett a barátnőm és ki is állították.
2020. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj èn grafikusnak tanulok ès az elözōnek cèlozva egy rajz sok èrzelmet s törődèst is jelent . Bort , sört bárki vehet neki de lefesteni csak te fogod . Szerintem nagyon jò ötlet bátran csinàld meg. Egy èpp eszű rendes ember örül fog neki , èrtèkelni fogja az időt amit belefektetsz . Időt arra szànsz aki èrtèkes neked .
2020. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ingyenkaktusz06 válasza:
az aranyos és legalább törődött, hogy örömöt okozzon neked. mindenképp fogadd jó szívvel, vagy add!
2020. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!