Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavar ha a...

Lányok titeket zavar ha a barátnőtök túlságosan könnyűvérű?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátnőm, akit szeretek viszont egy dologban nagyon különbözünk. A barátnőm nagyon könnyen adja oda magát a pasiknak és emiatt már nem kevés fiúval volt dolga és nem veti meg az egyéjszakás kalandokat sem.. Olyan pasikkal is lefeküdt rendszeresen akiknek barátnőjük van. Igaz, hogy nekem már régóta komoly kapcsolatom van ő viszont szingli, sose volt komoly férfi az életében de akkor is úgy érzem hogy ezzel a viselkedéssel nem tudok azonusolni. Nem tudom mit tehetnék, beleszólásom igaz nincs de mégis zavar hogy ennyire különbözünk... Milyen tanácsot tudnátok adni?

2017. nov. 5. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még lehet ő a világ legjobb barátnője. Te csináld úgy, ahogy helyesnek látod, nem kell azonosulnod vele ebben.
2017. nov. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is VOLT egy ilyen legjobb barátnőm. Nagyon jó volt a kapcsolatunk stb, viszont hát volt egy pont az életébe mikor a pasik sokkal jobban érdekelték, mint én, és hát ezzel véget vetett a kapcsolatunknak, ez nálatok is megtörténhet. Állandó feszültséget gerjeszthet ez benned, egy ilyen lánnyal hiába beszélgetnél el komolyan ilyen dolgokról, nem fogja érdekelni.
2017. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!