Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diákok Ki, hol, és mit dolgozi...

Diákok Ki, hol, és mit dolgozik? Mindenkinek van munkája aki szeretett volna dolgozni a nyáron? L*

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyen dolgozom gyakornokként. Hát, mondjuk nem utasítanám vissza a fizetést, de ugye a kötelező gyakszi...
2010. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna dolgozni az Audiban, de sajnos nem jött össze a diákmeló... Most is be vagyok iratkozva 3 helyre, de nem hiszem, hogy kapok munkát nyár végéig :(
2010. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem nagy mázlim volt. találtam munkát. közel van a lakhelyemhez, nem kell túlhajtanod magadat, napközben msnezhetsz, zenét hallgatsz, óránknt van 10 perc szüneted, 500 huf/ óra áron fizetnek. adminisztratív munka egyébknt, annyi a lényeg, hogy amit odaadnak, hogy rögzítsd be-azt be kell rögzíteni időre, nagyon pontosan :)

épp jelenleg is dolgozom :)

2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek: nagyon nagy mázlid van tényleg!D: és hogy szerezted a melót? ezt csak érdekességként kérdezem :)
2010. júl. 27. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
én szórólapozok 400ft/óra
2010. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
protekciós munka :) anyukám is itt dolgozik, ő kérdezte meg nekem h jöhetnék -e, és jöhettem :)
2010. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ismerősömnél...de azt nem mondhatnám h diák meló...

végül is árú terítés...napi 5500ft-ért+borra való

2010. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!