Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi vagy Berlini állatkert?...

Bécsi vagy Berlini állatkert? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Minél több véleményt várok!

2020. ápr. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
a bécsi egyértelműen híresebb, szóval jobb is gondolom
2020. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bécsi maximum Magyarországon híresebb. Európa leglátogatottabb állatkertje a berlini, az élővilág szempontjából szerintem az jobb választás. De tény, hogy a bécsi is nagyon színvonalas, tehát egyikkel se jársz rosszul.
2020. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én csak a bécsiben voltam, de nagyon szép és ha már ott jársz akkor érdemes körülnézned a palotánál és a szökőkútnál mert nagyon közel vannak hozzá
2020. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindkettőben voltam,és nem kérdés,hogy a berlini!A világ top5 állatkertjében benne volt egy régebbi utazós cikkben,amit olvastam egyébként.
2020. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Berlinben 2 állatkert is van! Amúgy a bécsi és a nyugat-berlini inkább a budapestihez hasonló hangulatú, a kelet-berlini(Friedrichsfelde) inkább szocreál, hatalmas kifutókkal.

Gyűjteményi szempontból mind szuper. Bécsben van panda, koala, császárpingvin, sörényes tahr. Ny-Berlinben panda, 17 antilopfaj,hatalmas akvárium. K-Berlinben rengeteg szarvas-és kecskefaj és egy kiváló Ázsia-ház. Szerintem(látatlanban) Ny-Berlin a legjobb.

2020. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!