Tenger - Gyakori kérdések
Keresés utazás - európa témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Idén nyáron 10 fős társasággal szeretnénk Albániába utazni. Tirana repülővel majd Durres transzferrel. Sok jót hallottunk Albániáról, felfelé jönnek turizmusban, barátságosak, olcsók. Ugyanakkor néhány negatív véleménnyel is találkoztunk. Miszerint a tisztaságra nem...
Tehát nem csak strandolás van, hanem van valami jó látnivaló, középkori, vagy még jobb, ha ókori, esetleg szép hegyes vidék akár, de nem Athén. :)
Tavaly Riminiben voltunk és tetszett, hogy az akkor 6 és 4 éves gyerekeimmel is hamar a szálláson voltunk, mert közel a reptér. Viszonylag közel volt a vonat, busz a kiránduláshoz és persze a tenger. Van olyan ami hasonló és egy 7 és 5 éves gyerekkel is jó?
Akinek van tapasztalat, kérem meséljen! Jövő nyáron fogunk majd lefoglalni egy apartmant, és tudni szeretnénk, hogy jó hely-e.
Vagy azért ugye van ott valami?
10 órát egyedül levezetni oda mennyire kihívás?
Júliusban nyaralást tervezünk a Ligur-tengerhez. Nincs pontos uticél, kb San Remo és Genova közötti partszakasz jöhetne szba. Bárkinek bármilyen tapasztalata, mennyire tetszett,árak, időjárás, tenger.Köszi
Érdemes akkor menni nyaralni oda, ha főként strandolni szeretnénk? Crikvenica környékére
Így nem kell túl sokat utazni még a reptértől pluszban. (Kisebb gyerekekkel mennénk, ezért ez az igény...)
Teljesen tapasztalatlan vagyok ebben, de ezen szeretnék változtatni jövőre. Van esetleg olyan oldal, amin ezt nyomon lehet követni, hogy a Balkánon vagy más országoknál, hogy alakul az ideális strand szezon?
Jövő nyáron szeretnénk elmenni vagy Francia vagy Spanyolországba. Ha Spanyolba mennénk, akkor pontosabban Malagaba és megnéznénk Gibraltárt is. Ha Franciába, akkor megnéznénk Nizzát, Monacot, St.Tropezt. Ti melyiket ajánljátok, hova érdemes menni, melyik a szebb?
Nem unja meg az ember?
Kedves Mindenki! Érdeklődnék, nyaralt -e már valaki Közületek Zadarban? Milyenek a strandok? Csomagmegőrző megtalálható rajtuk? (Pl. kocsi kulcsnak) Mennyire lehet elboldogulni az angollal? A város mennyire zsúfolt? (Július vége) Illetve esetleg valaki szállt meg...
Cipruson a Nissi és Protarason Fig tree bay ilyen .Más hasonló helyek ?
Tavaly november elején Cipruson pihentünk, ott javában strandidő volt, csak reggelente kissé hűvös volt és korán sötétedett. Idén közebb szeretnénk “nyaralni”. Horvátországban gondolkodtunk. Nyilván a déli rész jöhetne szóba. Kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan...
Constanta, Eforie stb környékére gondolok. Állítólag nem túl szép, és a szállodák sem színvonalasak. Sok román is inkább Bulgáriába megy, mert ott jobbak a szolgáltatások. A Naposparton tavaly szeptemberben voltam, Nesebar óvárosában is, de az Bulgária.
Én se a pénz miatt megyek, hanem mert egyedül minek menjek tengerpartra nyaralni sajnos. Csak unom már hogy a fb ismerősök közül 10/11 tölti fel a tengerpartos, seggáztatós fotóit.
Melyik nyújt többet egy nyaralónak? Hol több a látnivaló? Ár- érték arány?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




