Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megtalálni...

Yuppiter kérdése:

Miért nem lehet megtalálni egy csomó könyvet egy oldalon?!

Figyelt kérdés
Nem értem. Ma úgy gondoltam, hogy kiolvasom újra a kedvenc Harry Potter részemet, az azkabani foglyot. Úgy voltam vele, hogy megnézem a neten, hogy a telefonomról tudjam olvasni. Beírtam a keresőbe, hogy Harry Potter és az azkabani fogoly pdf. Még sose próbáltam, de a tananyag keresésénél párszor már botlottam ilyen pdf fájlba. Ezeknél rögtön el lehetett olvasni, amint megnyitottam. A mostani verziónál azonban ez nem sikerült. Bejelentkezést és bankkártyaszámot kért. Mivel 21. századi gyerek vagyok, viszont az időmet a tanulásnak és a könyveknek szentelem, nem vagyok valami nagy telefonguru. A válasz szekcióba linkeket és esetleges tanácsokat szeretnék kérni. A válaszokat nagyon köszönöm.

2020. ápr. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fizetni kell a letöltendő anyagért, mintha boltban vennéd meg a matériát. Miért gondoltad, hogy ingyen van?
2020. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet megtalálni mert jogdíjasak - ha a kiadó megneszeli hogy valahol fent van akkor azonnal letiltatja/jogdíjat követel érte.

Ettől még kalózoldalakon fent lehet, ill. ha megtalálod valahol akkor töltsd le mert pár nap múlva el fogják távolítani.

2020. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!