Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnam szabadult el a koronaví...

Honnam szabadult el a koronavírus?

Figyelt kérdés
Véletlen egy laborkísérletből ,vagy terror cselekmény vagy mi lehet ez a nagy katasztrófa?

2020. ápr. 16. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Soros küldte a világra, hogy pénzügyi válságot generáljon, amivel ő jól jár. A fodrászomtól hallottam, de szerintem is így van.
2020. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Újra akcióba lépett az Illumináti.

De lehet, hogy Soros. A felmenői üzentek neki a túlvilágról, hogy mit kell tenni.

Nekem a lélekgyógyászom mesélte.

2020. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Soros György meg a gyíkemberek műve, amihez Trumph és Kim Dzsongun asszisztál miközben Putyin mozgatja a szálakat.

En a gazdaboltban hallottam.

2020. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
egyszerűen ez a rohadt vírus: sikeres ketrecharcos szabadulóművész
2020. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Az a szemét Föld nevű bolygó így próbálja lerázni magáról a parazitákat.
2020. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Attól, hogy kitöröltetted a választ, még látszik a kérdésből, hogy buta vagy...


Ez a nagy "katasztrófa" egy vírusjárvány, ami néhány évszázadonként van és volt a történelemben. Ennyi.

2020. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az lett volna a célja, hogy az igazán hülye embereket irtsa ki, de sajnos ez egyáltalán nem jött össze.
2020. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Wuhanból feltételezhetően egy állatpiacról.

Kína sajnos engedélyezte a vadállatok (pangolin,tigris,krokodil,denevér) árusítását amelyek miatt a piacok nem voltak túl higiénikusak.

Feltételezik hogy a Denevérek miatt tört ki a vírus,főleg a "denevérleves" miatt,amitől az ottaniak megbetegedtek.

Remélem válaszom segített :)

2020. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!