Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen viselem a...

Nagyon nehezen viselem a karantént. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alapjáraton introvertált vagyok, de már nagyon hiányoznak a barátaim. Ráadásul most egyik se beszél velem. Mit tegyek? Kezdek becsavarodni :P

2020. ápr. 9. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vagy egyedül... Találd fel magad, mint ahogy mindenki kénytelen.


És próbáljatok telefonálni, illetve írni egymásnak. Ha egyik se beszél veled így se, akkor annak nem a karantén az oka.

2020. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Én hokizok fél napokat.
2020. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Én is nehezen viselem a karantént:Írok pár ötletet,hogy mivel foglald le magad!


Zenehallgatás

Gyakorizás (:

Valami jó kaja elkészíttése és megevése. Pl:én napsugárfánkot fogok mindjárt enni.

Nézd meg a Vissza Hozzád című filmet,nekem az a kedvencem!

Kondizz!

(nekem itthon van kondigépem)

Facebookozz

Instázz

Olvass vicceket a neten

Nézz vicces videókat

Nézz főzős videókat(főznijó.hu)

Írj dalt!


Remélem tudtam segítteni!


(:

2020. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Aszta 4-es ez nagyon ott van. Írjon dalt. Egyből írhatna operettet is, meg feltalálhatná a spanyolviaszt is. Csak viccelődök :D


Akkor facebookozz, nézegesd át a megosztásokat és amire akarsz írj valamit. Most ingyenes asszem egy hétig a Netflix. Lehet jutubozni... De megtanulhatsz örményül, ha azzal készvagy, akkor jöhet a haiti kreol. Mondjuk az interneten nehéz találni bármit is, mert kevés az adat mennyiség rajta. :D (vicc volt)

2020. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

nahh átélem a helyzeted.

Amúgy. Kezdj el új sorikat, Aludj, játssz online játékokat amiben nem kell beszéd (ha nem szeretnél), csinálj playlisteket (ez most saját XD), Rajzolj, etc

2020. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Én csak azt kérdezném meg finoman, hogy Ti tudtok-e koronavírusról a szűk, vagy távoli ismeretségi körötökből? Mert én egyről se. Jó lenne észre venni végre, hogy ezzel tesztelik a lakosságot. Ha annyira nagy a baj, akkor miért küldözgetik még mindig a rezsi csekkeket, miközben nem tudok dolgozni? Nem kéne átvállalni a kormánynak ezt? Érdekes dolgok ezek. Nem akarom elbagatellizálni, de vannak itt nagyobb problémák is. Csak jó lenne felébredni. Globálisan persze.
2020. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én azt viselem nehezen, hogy mindenhol a karantén szót látom, mikor rohadtul nincs karantén.
2020. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Ollókezű Edward válasza:
47%
8-as: Kijárási korlátozás van, kijárási tilalom nincs, karantén pedig annak van, aki 1. külföldről jött haza vagy 2. akiről azt gyanítják, hogy koronavírusos, 3. akinek pozitív lett a tesztje, de csak enyhe tüneteket mutat.
2020. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
#9 Na tessék, itt az eredménye ennek az egésznek. Te meg majd akkor ne sírj, ha rezsit nem tudod fizetni. Tudod, máshol átvállalják. De személyeskedjél csak.
2020. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ha iskolás/egyetemista, akkor tanulj. Barátokkal való kapcsolattartásra, ott a telefon, telefonálni lehet, vagy internet.

Ezenkívül olvasás, filmezés, beszélgetés a családdal stb.

2020. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!