Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt màr úgy, hogy szakìtàs...

Ki volt màr úgy, hogy szakìtàs utàn még mindíg szerette az exét, de màr nem akart vele összejönni? Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás, sablonos tudom de több ereje van mint gondolnád. Engedd el, és ismerkedj jobb lessz. (tapasztalat)
2020. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
visszagondolok rá, akkor szeretem, de nem lennék már a párja, sok dolog nem működött jól, de tényleg szeretetteljes kapcsolat volt, így utálni sem tudom őt. békével elengedtem, kedves emlékeim vannak róla. egy sört meginnék vele, de semmi több.
2020. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta inkább nem is beszeltem vele, hátha könnyebb lesz így a felejtés.
2020. máj. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!