Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van ez esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van ez esetben szakítás után újra összejönni? Részletek bent.

Figyelt kérdés

Pár hónapja voltunk együtt, 2 hete szakítottunk, mert a csaj nem szeretne kapcsolatot. Bizonyos szinten még mindig szeretjük egymást, azóta többször találkoztunk, együtt is aludtunk. Mivel ennek így nem sok értelme végül ki lett mondva hogy akkor hagyjuk békén egymást. Ennek ellenére ő keresett és beszélni szeretne. Igazából ha belemennék lennének további találkozók is. Szerintetek lehet ebből még ugyanolyan vagy legalább hasonló, mint az elején? Valamiért nem tudunk és nem is akarunk teljesen véget vetni. Kérlek normális válaszokat írjatok, köszönöm.

21F, 17L


2017. okt. 4. 23:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt.

Ha hosszabb ideig nem beszélünk semmilyen formában lehet rá esély, hogy rájön mégis csak ez kell neki?

2017. okt. 4. 23:40
 2/10 anonim ***** válasza:

Az a nem mindegy, hogy miért szakítottatok? Miért nem szeretne kapcsolatot?

Ezeken múlik, hogy van-e értelme újrakezdeni, nem a találkozók számán.

2017. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már nem érez úgy, mint az elején és ezért nem akar kötöttseget. Egyelőre nincs más képben és járni sem akar senkivel.
2017. okt. 5. 01:31
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nagyon éretlennek tűnik a barátnőd, persze mit lehet várni egy 17 évestől. Szerintem találkozz vele, és őszintén mondd el, hogy neked ez így nem jó, mert vagy együtt vagytok, vagy túllépsz rajta, de a kettő között nem megy.
2017. okt. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már nem a barátnőm és megbeszéltük már, hogy hagyjuk egymást. Benne is van a kérdésben.
2017. okt. 5. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pár hónap alatt eljutottatok oda, hogy már nem úgy érez, akkor szerintem felesleges erőltetni a dolgot. Ez évek után lenne normális, de akkor is csak "enyhülnek" a másik iránti érzések. Téged valószínű csak azért tart meg, mert nem akar teljesen egyedül maradni, ha egy kis szeretetre, törődésre van szüksége akkor ott vagy, de ennyi. Ebből már nem lesz rendes kapcsolat.
2017. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez a helyzet velem es a baratommal....Mi osszejottunk ujra, de ugyanolyan rossz vagy rosszabb a helyzet. Eleinte ujra jo lenne minden, 2 hetig, de aztan szep lassan kezdodne minden elolrol.


Nagyon szeretem a baratomat, de sajnos nem tudom mi legyen. Nagyon megertem a problemad.

2017. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze értem. Úgy viszont nem tudok mellette lenni, hogy más palikkal kavar. Addig még van esély szerintem.
2017. okt. 5. 17:30
 9/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok....

hat figyelj, nem tudom. Ha ennyire szeretned, akkor hajra. Fontos az, hogy mindig mindent megbeszeljetek (komolyan!). Sose legyen az, hogy valami bennetek marad. Es ha valamelyikotok az erzi, hogy mar nem szereti ugy a masikat, akkor alljatok oda a masik ele es mondjatok, hogy vege. Ne okozzatok szenvedest magatoknak, es ne csapjatok be a masikat. Tudom, hogy nehez, de hidd el, hogy az a fair. Hallgassatok meg egymast es ha baj van ne tegyetek ugy mintha minden rendben lenne.


Talan meg mukodhet...ezt mi latatlanban nem fogjuk tudni soha megmondani.

Sok sikert!

2017. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem beszélünk semmilyen formában. Nekem kellett ezt a döntést meghozni, mert ő még további találkákba is belement volna, de így mi értelme. Bízom benne ez az 1-2 hét távollét segít és fogunk még személyesen beszélni.
2017. okt. 6. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!