Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is tiszteletlenség...

Szerintetek is tiszteletlenség összejönni egy barátotok exével, a szakítás után 2 héttel?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom teljesen ki van akadva, hogy összejöttem az exével, pedig korábban azt mondta, hogy mostmár szabad a pálya. Tudta, hogy nekem is tetszik a barátnője, és jól ki is jövünk, így mikor szakított vele, akkor mondta, az előbb írtakat, azaz, hogy nem zavarja, ha összejönnék vele ("szabad a pálya"). Éltem is a lehetőséggel, mert

az exe mindd külső, mind belső tekintetében az álom nő számomra.


Erre amikor megtudta, hogy összejöttünk ki volt akadva, és azt monda, hogy nem gondolta komolyan, hogy összejöhetek a volt barátnőjével, csak vicc volt (akkor nem úgy tűnt, régóta ismerem, szinte biztos, hogy komolyan gondolta, hogy nem zavarja), most pedig azt vágja a fejemhez, hogy tiszteletlen vagyok vele, és ilyet nem lehet megtenni egy baráttal.


A vicc az egészben, hogy az 1 év alatt míg együtt voltak többször is megcsalta a lányt (amiről még most sem tud), és a végén is ő dobta ki, számára csak egy kaland volt, mert bejött neki, szóval ennek fényében nem értem mi a gondja.


2019. júl. 25. 07:21
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
74%
Neki semmi beleszólása két másik ember dolgába.
2019. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten én is illetlensegnek és tabunak gondolnám.

De amit írsz lentebb, hogy megcsalta és nem vette komolyan, azok után nincs miről beszélni. Szard le

2019. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

neked ez a srác max a haverod és nem a barátod


én barát exével nem jönnék össze soha, gondolj bele milyen szarul eshet neki, meg kellemetlen számára

2019. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Ő dobta, arra hivatkozva, hogy megunta, soha nem is szerette bevallása szerint, meg is csalta. Tehát volt az irányában erős érzelmi kötelék, csak szexre kellett neki.
2019. júl. 25. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

#4:

és neked ilyen barátaid vannak? :D

akkor nem csodálkozom, 1 kutya

2019. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze könnyelműen azt mondta, hogy nem zavarja, pedig de. Mivel egy baráti körben vagytok és felejtené a csajt, úgy nem igazán tudja, hogy a te oldaladon ugyanúgy összejár veletek. Otthon pedig csak nem hagyod emiatt. Bár neked kell eldöntened mi a fontosabb a "csajok előtt spanok" elv, vagy a saját boldogságotok a lánnyal.
2019. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előnyös, ha ilyen barátod van, mert így nincs szükséged ellenségekre! 😃
2019. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem szakított velem, mert én még nem akartam gyereket (én 23, ő 35). Már másnap távkapcsolatban volt egy közös ismerősünkkel,akinek már van gyereke. Eközben én még az exemmel éltem és csak 3 hónap után tudtunk kiköltözni. Az egyik közös haverunk segített neki kiköltözni, akinek tetszettem több éve, de nem akart belepofátlankodni a kapcsolatunkba. Miután kiköltöztünk rá egy hétre elhívott ez a haver randizni, ami olyan jól sikerült, hogy össze is jöttünk. Akkor kérdeztem, hogy nem fél, hogy vége a barátsága az exemmel? Azt mondta, hogy ő mikor megjegyezte milyen jól nézek ki az exem csak annyit mondott neki, hogy "Kell? A tied lehet, nekem már nem kell".

Aztán mikor az exem megtudta, mindennek elhordott engem meg a barátomat is, hogy hogy lehetünk ekkora gec1k és hogy a barátom megszegte a más lyukra nem lövünk szabályt. A barátom csak annyit mondott erre, hogy neki ilyen "barát" nem kell így elküldte a melegebb éghajlatra. Mi azóta is boldogok vagyunk míg az exem még mindig emészti magát

23L

2019. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!