Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem az OTP bankos...

Elfelejtettem az OTP bankos jelszavamat, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Frissült a telefonom, és most újra kell regisztrálnom a Smart Bank alkalmazásba, de nem tudom mi az OTPs jelszavam (az azonosító, számlaszám megvan, de a jelszót nem tudom már). Bemenni a bankba nem tudok, mivel a karantén és határzár miatt külföldön vagyok Vajdaságban és valószínűleg hónapokig nem tudok visszamenni Magyarországra, de bank alkalmazáshoz viszont muszáj lenne hozzáférnem. Mit tudok ebben az esetben tenni?

Nagyon fontos lenne, szóval előre is köszönöm ha tud valaki segíteni



2020. ápr. 18. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a bankot, a telefonos ügyfélszolgálat működik 0-24.
2020. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki is kerestem neked a telefonszámot: +3613666666
2020. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de külföldi számról nem tudom roamingban felhívni, írtam egy emailt remélem válaszolnak

De szerintetek lehetséges lesz valahogy? Mert azt írja elvileg az oldalukon hogy úgy lehet új jelszót kérni ha bemegyek a bankba de azt most ha szeretnék se tudnék

2020. ápr. 18. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem emelt díjas szám, bármilyen telefonról fel tudod hívni roamingban is. Ha az anyagiak miatt aggódsz, Szabadka északi részén lehet fogni a magyar hálózatot, de mivel gyenge, kézzel kell rácsatlakozni, magától nem fog.
2020. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A magyar számomon jelenleg nem aktív a csomag mivel hónapokig nem fogom tudni visszamenni így nem akartam feleslegesen telefonszamlat fizetni, amúgy is egy órára lakok Szabadkatol, így az úgy nem fog menni, szóval nagyon remélem hogy az emailre kapok választ

De azert köszi hogy próbáltál segíteni

Nem is amiatt vagyok ideges hogy hogy tudok velük kommunikalni hanem hogy amit szeretnék olyat lehet e csinálni

2020. ápr. 19. 00:15
 6/6 A kérdező kommentje:

Addig próbálgattam, amíg végül meglett a jelszó szóval sikerült belépni

Köszönöm azért annak, aki próbált segíteni :)

2020. ápr. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!