Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányadikas osztálykiránduláson...

Hányadikas osztálykiránduláson rúgtál be először?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Berúgni csak osztálykiránduláson lehet, v mi? Én egy bulin voltam először részeg...
2010. júl. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem érted a kérdést...

nem az a kérdés hogy mikor rúgtál be, hanem az, hogy hányadikas voltál, amikor először berúgtál egy osztálykirándulás keretein belül

2010. júl. 28. 02:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 11-ikesen, de nem kellett hozzá nagy bátorság, mert nem volt velünk az osztályfőnök :). Nem akart vagy nem tudott eljönni velünk, hát megszerveztük magunknak, ott volt majdnem mindenki, szóval végül is igazi osztálykirándulás lett, de tanári felügyelet nélkül. A 12-ikes kiránduláson már inkább csak becsíptem, és senki nem részegedett le. Nem volt egy züllött osztály a miénk, annyira mondjuk nem is bánom. Az egyik párhuzamos osztályban a nyolcadikos táborból kellett hazaküldeni tíz embert, annyira berúgtak, és utána az ő osztályfőnöküket kaptuk. Lehet, hogy ezért sem vetettük el soha a sulykot az ő felügyelete alatt, mert lehetett róla tudni, hogy jó a szeme és szigorú.
2010. júl. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
osztálykiránduláson nem rúgtam be,mer annyira gázok voltunk hogy csak 1 napra mentünk mindig,akkor is többszörösen megerősített tanári felügyelettel... amúgy olyan 5-6ikas lehettem az első beb@szásomkor,nagy volt,direkt vettünk piát hogy kipróbáljuk milyen érzés berugni :D sherrit vettünk,vagy hogy az anyámba kell írni
2010. júl. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem voltam sehányadikos, mivel én nem azért mentem osztálykirándulásra, hogy berúgjak -.-


Persze voltak olyan osztálytársaim, akik csak ezért mentek el. 10.esek voltunk.

2010. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten osztalykirandulas volt, osztalytarsnoimmel mentunk a hegyekbe egyik baratnom szulinapjara. 7.et fejeztuk
2010. júl. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
én a nyolcadikos osztálykiránduláson rúgtam be először...az ajtót XD meg lóóól
2010. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem rúgtam be
2010. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!