Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lehámlasztani a...

Hogyan tudom lehámlasztani a bőrőm barnult részét?

Figyelt kérdés
illetve ha a felső réteg lehámlik akkor az alatta lévő bőr az világos? Sok ilyet olvastam és mivel még nem próbáltam így elég bizonytalan vagyok😕 de ha esetleg valaki tud valami más módszert arra hogyan világosítsam ki akkor várom az ötletét🙂(lehetőleg olyat ami nem tartalmaz allergén anyagokat mert tejérzékeny vagyok)

2020. ápr. 24. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a bőrrák megoldja ne aggodj
2020. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted napsütötte barna bőr helyett tejfehéret szeretnél?

Igen, az alul lévő bőr világosabb, kivéve, ha az alapszíned mondjuk kreol.

Egyszerűbb, ha magasabb fényvédő faktort, illetve olyan természetes anyagot (bogyó levét) keresel, ami megóvja a bőröd a barnaságtól. Ámbár, nem árt egy kicsit barnulni, hiszen a napfény hatására termelődik a bőrünk alatt D vitamin, amire szűksége van a szervezetünknek.


Egyébként: tejallergiád van, vagy tejcukor érzékenységed?

Mert a kettő nem ugyanaz. Az előbbi a tej fehérje (kazein), mint testidegen anyag okoz allergiás válaszreakciót, míg a másik (laktózintolerancia) egy emésztési anyag, a Laktáz enzim hiánya (csökkent termelése) a szervezetben.

2020. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tejallergiám van😕 igen tudom hogy valamennyire kell viszont eléggé lebarnultam és mivel még csak április van nem szeretnék nyár végére fekete lenni. A bőrradírt olvastam hogy lehámlasztja a bőrt, viszont megkérdeztem pár barátnőmet akik ugye használnak és azt mondták nem igazán hámlaszt csak nagyon ritkán. Nekem viszont kicsit sűrgős. Valami ötlet esetleg?
2020. ápr. 25. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!