Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan guggoljak "helyesen"?

Hogyan guggoljak "helyesen"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék (guggolva is) a fenekemre edzeni, de a térdem nagyon rossz (voltam már orvosnál) és egy pontnál lejebb egyszerűen nem tudok menni, mert összerogyok. Esetleg valaki aki mondjuk ebben jártas tudna válaszolni? :)
2020. ápr. 24. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a térdeddel van probléma, akkor nem tudod ezt a gyakorlatot elvégezni. Helyette van a lábbal, háton fekve nyomó gép / pad. Bár kérdéses, hogy ez jobb-e a térdednek... Vagy marad a kitörés, illetve a lépcsőzés.


[link]


Farizmot edzeni egyszerűen is lehet, mindössze azzal, hogy többször naponta összehúzod akaratlagosan, és ezt annyiszor ismétled, ahányszor csak kell. Ezt lehet például buszra várakozva is, senkinek nem tűnik fel, ha te épp a farizmaidat tornáztatod. (Mellesleg az intim izmokat is lehet így edzeni.)

2020. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyenes háttal, a lábfejed a térdeiddel párhuzamosak legyenek. Csak addig a pontig guggolj, amig probléma nélkül megy. Akkor is hatékony. De ha nagyon rossz a térded, nem biztos, hogy kéne erőltetni. Annyi más gyakorlat létezik.
2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és teljes talp legyen a talajon guggolás közben, ne állj lábujjhegyre, ezt kifelejtettem. 2-es voltam.

Sok sikert! :)

2020. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tornalabda a megoldás.
2020. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!