Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet a testel?

Mi történhet a testel?

Figyelt kérdés
Ha valaki 9 éve halott, és nem hamvasztva lett hogy nézhet ki most a teste? Maradt még belőle valami?:(
2020. ápr. 25. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az történhet, hogy leírod helyesen:testtel.

Amúgy nem mindegy, hogy 9 éve hol van. Vízben, szárazföldön, föld alatt.

2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Elírtam, tudok helyesen írni.

Nyilván valóan a föld alatt... egy koporsóban. Ha vízben lenne nyílván nem tettem volna fel a kérdést sem. Közeli családtagom ment el kereken 9 éve, segítene egy normális válasz, hogy mi lehet a testével most.

Nem szeretnék interneten kutakodni, valószinűleg rontana a helyzetemen ezért várok türelmesen egy kicsit szerényebb megfogalmazásra arról, hogy mi lehet a testtel.

ÜDV EGY 13 ÉVES LÁNYKA

2020. ápr. 25. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szana-széjjel van rothadva, kukacok, bogarak a nagyját már megették, csontok még megvannak.
2020. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
9 év után a koporsó is elrohadhatott, de lehet h még megvan. Ettől függően vagy múmia van benne vagy csontok némi hajjal és a csontokra szàradt szövettel. De ez csak a test és nem a teljes ember. A lelke valószínűleg egy 9 évesben van...
2020. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,gyere le!
2020. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nem kellene foglalkoznod. Aki meghalt és eltemették, az megérdemli azt a tiszteletet, hogy a sírját nem bolygatják, hadd nyugodjon békében. Nagyjából a te születésed idején történt, hogy Kádár János volt kommunista politikus és felesége sírját ismeretlenek feldúlták és magukkal vitték a koponyát. Azóta sem tudni, kik tették. Noha nekem lesújtó véleményem van róla, meg az egész rendszerről, amelyben tevékenykedett, de ez akkor is egy barbár tett volt, amit normális ember nem fogadhat el. Véleményem szerint a holttestek verbális bolygatása sem helyes, tehát arról vitát nyitni, hogy most éppen milyen állapotban lehet, eléggé morbid dolog. Az elhunytra úgy emlékezzünk, ahogyan még egészséges állapotában kinézett (akár idősen is, de még inkább fiatalabb korában). Ezzel tiszteljük az emlékét.

(Hű, ez elég magasztosra sikeredett...) :)

2020. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!