Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ilyenkor? Nagyon...

Mi történhet ilyenkor? Nagyon nagy bajom lehet belole?

Figyelt kérdés
Az tortent, hogy januar 13. es februar 13. kozott megbüntettek mert nem irtam ra a buszberletemre a szemelyi igazolvanyszamomat. Es 700Ft a potdij. Bekellett mutatnom a kitoltott igazolvanyomat de nem tudtam h 700 Ft-ot be kell fizetnem. Es hat igy elmentem a postarol mert nem volt nalam penz. Utanna sajnos elfelejtettem es ma kuldtek nekunk ki egy levelet errol szoloan. Kb 1.5 honap telt el a buntetes ota nagyon magas osszeg lehet ezutan a felgyulemlo potdij? Valaki gyorsan irjon valamit legyszives mert nagyon ideges vagyok emoatt. Anyaeknak el sem mertem meg ezt mondani..
2018. márc. 27. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Par ezernel nem lesz tobb
2018. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A közlekedési társaságod honlapján le vannak írva a díjszabások és büntetések is. Amúgy igen, ha nem fizeted be, akkor egy jóval nagyobb büntetési kategóriába ugrik a tartozásod. Jobb ha kifizeted, mert ettől még több lesz, ráadásul behajtónak fogják kiadni amiről garantáltan tudni fognak a szülők.


Szar ügy, és nagy közhely, de meg kell tanulnod felelősséget vállalni és a fontos dolgokat észben tartani. Most a tanulópénzt megfizeted azzal, hogy muszáj nagyobb büntetést fizetni.

2018. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Holnap az lesz az elso h befizetem. Amugy is azt terveztem.
2018. márc. 27. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Buszbérlet?

• Ez lehet helyközi, azaz VOLÁN bérlet. Hét regionális VOLÁN társaság van, mindnek saját üzletszabályzata. Vannak eltérő pótdíjazásúak.

• Lehet helyi bérlet olyan településen, ahol a helyi közösségi közlekedést csak buszokkal bonyolítják le. Az lehet VOLÁN-os és egyéb üzemeltetésű, de mindenütt van saját üzletszabályzat.


Nagyon változatosak. Van ahol nincs is utólagos bemutatásos pótdíj, ahol van is, egyik a másiknak több mint duplájába kerül.

Az emelt pótdíjat is igen különböző napszám után vetik ki, és ott is nagy a szórás az összegekben.


Gyors kereséssel 700 Ft-os pótdíjat sehol sem találtam.


Azt sem értem, hogyan büntettek meg egy hónapon át.


Valaki, például te, kérdező, gyorsan megírhatnád, hol történt a „büntetés"?

2018. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Buszon. Es azt mondtak hogy a felmutatas mellett 700Ft-ot kell fizetni.
2018. márc. 27. 20:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Es nem 1 honapon at csak a ket idopont kozott valamelyik nap. Mar nem tudom melyik nap
2018. márc. 27. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy infó, hogy buszon. Azt már írtad.

Hol kérdésre a település neve lenne érdekes, de legfőképpen az, melyik cég.

2018. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!