Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik, és miért?

Mi történik, és miért?

Figyelt kérdés

Elalvásom utan 1-1,5 órával, 15 perce kb arra "ébredtem" hogy zsibbad mindenem, nem tudok mozdulni és a testvérem áll felettem és nevet, néha megbökdöste a vállam és beszélt valamit de amit mondott csak annyi maradt meg hogy "de ne nevess már"

Nagyon ijesztő volt az egész, próbáltam kiabálni de nem jött ki semmi hang a torkomon. Nagyon élethű volt, a szoba is ugyanaz volt.

Próbáltam visszaaludni, de miután becsukom a szemem rá pár másodperce halucinálok

Most valaki fekete pulcsiban, nezett rám tudjátok abban a nevetséges sikoly maszkban majd elsétált. Szóval ma már nem csukom le a szemem :) mi történik?



2020. ápr. 28. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok horror filmet nézel? Netán elalvás előtt is?

Mert ez lehet egy ok.

2020. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:

Nem vagyok szakember, de ez alvásparalízisnek tűnik. Lásd: [link]


Ha többször is lennének hasonló élményeid, akkor érdemes orvossal konzultálni, ő majd elirányít a megfelelő szakemberhez.

2020. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam horrofilmeket nézni.

#2 Köszönöm, nem volt még ilyen velem. Utánaolvasok.

2020. ápr. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!