Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen MBTI-k vagytok és...

Milyen MBTI-k vagytok és melyik személyiség típust/típusokat kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha nem tudod miről beszélek: Google a barátod

2020. ápr. 28. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én INTP 16/L vagyok. Amelyik személyiségtípusok bejönnek az xNTx-ek, mivel ők a leginkább hozzám hasonlók. Fi-Ne használók közül is megvagyok a legtöbbel, kiváltképp az intovertáltakkal, az extrovertált Fi használók egy kicsit hajlamosak energetikusak lenni, ami lefáraszt. Ni-Fe használók közül is az introvertáltakkal tudok jobban meglenni. xSxx-ekkel már egy kicsit nehezebb a dolog. Velük sok összetűzésbe keveredek, mert más dolgokra, információkra figyelek mint ők.
2020. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

INFP vagyok, fogalmam sincs, melyiket kedvelem a legjobban, de pont ma döbbentem rá, hogy a 4 volt kapcsolatomból 3 biztosan S volt (legutóbbi barátom ISTJ például). Azt hittem, hogy engem az ENTx-k vonzanak leginkább, de ezek szerint valahol mégsem. Nem tudom. Lehet csak az S-ekből van több, vagy valahol azért vonzóak lehetnek számomra...

Egyébként az ENTP-k talán a legszimpibbek. Meg az INFJ-k. Nekem az a fontos, hogy "N" legyen :D

2020. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ENTJ vagyok es az NF ek a legvonzóbbak számomra,mivel teljesen mások ,mint én
2020. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
INTJ vagyok, a többi NT-t kedvelem a legjobban, és az ISTP-ket. Általában az F-ekkel több problémám akad introvertáltságtól / extrovertáltságtól függetlenül, ezért talán a fő szempontot úgy is leegyszerűsíthetném, hogy T legyen az illető. Viszont az STJ-kkel általában hadilábon állok, túlságosan földhöz ragadtak szoktak lenni az optimálishoz képest - tisztelet a kivételnek.
2020. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én INFP vagyok. A legjobban szerintem INFP-kkel és INTP-kkel jönnék ki.
2020. máj. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ENFP vagyok, és a kedvenc típusaim az INTP, ENTP és INTJ.

Égész életem során a legtöbb közeli barátom INTJ vagy INTP volt, romantikus értelemben az xNTP-k vonzottak mindig. :D

2021. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️
2021. jan. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!