Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy INTP és egy INFP...

Milyen egy INTP és egy INFP ha eltorzul a személyiségük?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az INFP szerintem szuicid lesz, depressziós, reményvesztett. Sz_rnak látja a világot, gyűlöletet érez, gonosszá válik.
2018. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

INTP: Érzéketlen, meggyőződése, hogy ő az egyetlen ember, aki képes tisztán, logikusan szemlélni a körülötte zajló eseményeket, miközben görcsösen elutasítja azokat a tényeket, amik nem illenek bele az elméletébe. (Ez az első helyen álló Ti funkció torzulásával jár, ami előbb felépít egy rendszert, majd abba helyezi a tényeket)


INFP: Két variáció van. Vagy nevetségesen idealista lesz, olyan elvárásokat emelve mindenki felé, aminek a kutya se tud megfelelni, miközben teljességgel biztos benne, hogy bezzeg ő tökéletes, tévedhetetlen, tisztalelkű ember - ha valaki ebből a tévhitből ki akarja rángatni, hisztis lesz. A másik verzióban meg begubózik, és mindig önostorozásba kezd, ha valami nem sikerül jól, elmehet a vagdosásig is.

2018. aug. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az INFP-nél az utolsónál írt képt vaiáció egyszerre is működik.:D
2018. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

INFP-ről tudok nyilatkozni, mert én is az vagyok. Igen, hajlamosak vagyunk a szorongásra, depresszióra, elszigetelődésre,önmarcangolásra stb.

Férfiaknál gyakori a súlyos depresszió és a szuicid hajlamok, mert ez a személyiségtípus sok szempontból nem felel meg a társadalom által a férfiakkal szemben támasztott elvárásoknak. Ők lehetnek a "nem igazi férfiak", akik túl érzelgősek, nem elég határozottak, stb. Emiatt sok csalódás, rosszabb esetben megaláztatás érheti őket. Előfordulnak többek között súlyosabb hangulatingadozások, harag, valamilyen függőségbe (alkohol,drog) való menekülés, depresszió.

Meg aztán ott vannak a mély érzések, a szenvedély meg a ragaszkodásra való hajlam... valahogy így lettem én dependens INFP.

2018. okt. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!