Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lany ismerősöm. Mit...

Van egy lany ismerősöm. Mit tegyek, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Elég közeli barati kapcsolatban vagyunk, mar egy eve nagyjából 7/7 napot beszélünk tudunk egymás életéről nagyjából mindenről. Van baratja mar pár eve, ami igazából cseppet sem zavar, de amikor elkezd meselni a többi fiú barátjáról vagy haverjarol egyszerűen ilyen homályosan kezd el fogalmazni, “hogy van egy ismerősöm...” és konkrétan ra kell kerdezni, hogy ki ezaz ismeros? és akkor úgy kiböki. De ha barátnőirol mesél hasonló dolgot akkor mindig néven nevezi ez miért van? Megmondom az őszintén ez például rohadtul zavar, és nem esik jól és ilyenkor meg attól is elmegy a kedvem, hogy egy szot is beszéljek vele🤦🏻‍♂️ Tudom, hogy picit gyerekes ez az egész a részemről, de megmondva az oszintet elegge felek, hogy nem én leszek az elsőszámú baratja, mert nekem fontosabb mint bármelyik baratom vagy lany baratnom😅
2020. ápr. 28. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes vagy. Nincs első számú barát, a barátság nem ilyen, nincs rangsor. Mindig azt keresed fel, aki a legjobb megoldást tudja adni a problémára. Akár többtől is megkérdezed ugyan azt, hogy több szemszögből, több vélemény legyen.
2020. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De van rangsor. Meghozza erzelmileg kihez kotodsz jobban rangsor:) sajnalom, ha neked ilyen nincsen.
2020. ápr. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!