Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem azt, hogy egyre...

Hogy kezeljem azt, hogy egyre több ismerősöm rasszista miközben én meg nem?

Figyelt kérdés

egyre több barátomról,ismerősömről derül ki,hogy negatív véleménnyel vannak más színű emberekről.

Biztos van aki talán csak mások vagy a társasága miatt mond ilyesmit.

De én meg nem találok rosszat abban,hogy mások másmilyenek.

Semmit nem mond el az emberről az ,hogy melyik rasszba tartozik.



2016. ápr. 4. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Az nem rasszizmus, ha kimondják az igazságot, ami a beáramló arabok nagy részére igaz. Kulturálatlan állatok tömege.
2016. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért vagyok rasszista mert 2szer is betörtek hozzánk a cigányok, egyszer itthon volt a család. Inkább utóítéletesnek mondanám magam.
2016. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Mit tudsz ezen "kezelni"?

Helyettük nem lehetsz értelmes.


# 1/2 Időpont ma 19:27

"Az nem rasszizmus, ha kimondják az igazságot, ami a beáramló arabok nagy részére igaz. Kulturálatlan állatok tömege."

Rengeteg diplomás, több nyelvet beszélő ember van köztük. megnéznélek téged, néhány hónapos, pár ezer kilométeres szenvedéssel és megalázással teli út után, hetekre bezárva egy táborba mennyire lennél angol lord.

De talán mielőtt ilyeneket leírsz, eszedbe juthatna a '90-es évek osztrák boltjainak a felirata: "Magyar, ne lopj!". Aztán gondolkodj el azon, hogy van-e értelme a rasszizmusnak!

2016. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

# 3

Csak ezzel reagálnék erre a hülyeségre, amit érvelésnek hívsz:)

[link]

2016. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Hármaska, téged úgy meghívnálak magamhoz, ide Berlinbe. Két heti itt tartózkodás után akkorát fordulna a véleményed... linkeljek cikkeket, videókat ezekről a te rossz sorsú, diplomás menekültjeidről? Arról, hogy kisfiút erőszakoltak, terhes nőt támadtak meg az u bahnon, hogy az utcán ürítenek, falkákban körbeveszik a boltokból kijövő embereket és erőszakosan koldulnak, annak ellenére, hogy havi nem kevés segílyt kapnak... tovább is van, mondjam még?
2016. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

" Arról, hogy kisfiút erőszakoltak, terhes nőt támadtak meg..."

És ilyent senki más nem követ el, csak bevándorlók.

Berlinben ilyesmi soha sem fordult elő, amíg a bevándorlók meg nem jelentek ott.

Ezek szerint már a katolikus papok is muszlim bevándorlók.

[link]

2016. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

rám is azt mondja a barátom, hogy rasszista vagyok. pedig nem a bőrszíne, hanem a kultúrája alapján ítélem meg az embert. Nekem még ferdeszemű emberrel nem volt bajom, pedig az is másmilyen.

van egy kifejezetten nagyon jó feketebőrű barátnőm, és vannak perzsa, stb. barátaim. ezek az emberek egytől-egyig intelligensek, ezért lehetnek a barátaim.

viszont a gusztustalan muszlim hordától én is undorodom, ahogy sokan mások. ez nem a bőrük színén múlik, hanem ahogy viselkednek, amit tesznek, hogy bűnöznek, mocsokban élnek és állat módjára viselkednek. engem ez zavar, és nem az, hogy barnák, kékek vagy rózsaszínek.

2016. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

# 4/6 Időpont ma 20:11


Oké, ezzel reagáltál.

Akkor kérlek magyarázd el, miben különbözik ez a tábla a lényegét tekintve a "Magyar, ne lopj!" táblától!

Szóval minden bevándorló ilyen - tehát minden magyar lop?

2016. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Én bizonyos időn belül megszakítottam a kapcsolatot az összes rasszista ismerősömmel, barátommal. Nyilván van az a pont, ahol próbálod informálni őket és tágítani a látásmódjukat, de a legtöbb esetben mintha a falnak pofáznál. Utálom hallgatni a fajgyülölő baromságokat, facebookról is törlök mindenkit, aki ilyeneket posztol, a barátok közelében, akik ilyen beállítottságúak abszolút nem szeretek lenni, egy idő után már rövid távon sem, mert mindig az van bennem, hogy "vajon legközelebb miylen f-szságot mondanak". Így nem is szeretek velük találkozni, a kapcsolat pedig szépen megszakad.
2016. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A téma nincs napirenden.

Csak meglepődök,hogy egyre több ismerősöm tesz ilyen-olyan megjegyzéseket.

Mi lenne ha nem fehér párt választanék magamnak?

Nem tudom,hogy média hatás-e,de nekem is vannak aggályaim,fenntartásaim a bejövő sok muszlim migránssal kapcsolatban. De az meg nem rasszizmus.

Ismerek olyan embert aki lényegében fehér és keresztény párti.A többi már kevesebb.

2016. ápr. 5. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!