Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig tart még, hogy maszk...

Meddig tart még, hogy maszk nélkül nem lehet bemenni boltba, bevásárló központba ügyet intézni?

Figyelt kérdés

Bocsássatok meg, biztos milliószor hallható az info a médiában, de önvédelemből média kizárva nálunk.

Csak erre az egyetlen egy infora lenne szükségem.

Csütörtökön derült ki számomra, se a sparba, se a vodafonba nem engedtek be maszk nélkül.



2020. máj. 2. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy keresd fel a telejosda.hu munkatársait, szívesen állnak rendelkezésedre.
2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

168/2020. (IV. 30.) Korm. rendelet a védelmi intézkedésekről

„2. § (2) Mindenki köteles üzletben történő vásárlás és tömegközlekedési eszközökön való tartózkodás során a szájat és az orrot eltakaró eszközt (például orvosi maszk, sál, kendő) viselni.”

[link]

2020. május 4-én lép hatályba, és addig tart, míg nem módosítják; a módosításba a visszavonást is beleértve.

2020. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát gyakorlatilag addig, míg, ,szeretett vezérünk' minden bokorban fel nem épít egy monumentális stadiont!

Vagy ő és társasága meg nem elégedett a fillérekért felvásárolt csődbe küldött vállalkozásokkal!

2020. máj. 2. 17:10
 4/8 A kérdező kommentje:

2/3 válaszadó!

Múlt csütörtökön már nem engedtek be a boltba! 4.-e holnap után lesz. Ezt már múlt héten életbe léptették.

2020. máj. 2. 17:13
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Múlt csütörtökön már nem engedtek be a boltba! 4.-e holnap után lesz. Ezt már múlt héten életbe léptették."


A települések már korábban dönthettek arról, hogy náluk kötelező, illetve a boltok is hozhattak már korábban olyan döntést, hogy náluk kötelező. Országos szinten csak a jövőhéttől kötelező.

2020. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdődött.

Míg a veszély fennáll.

2020. máj. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...de a gond az, hogy ez random. :( Lehet, két hét múlva már nyugodtan lehet menni maszk nélkül, de lehet csak 8 hónap múlva.
2020. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7 ... és nem tartják az emberek dühítőnek, ezt az indokolatlan bohóckodást? Az ember nem tud dolgozni, így jövedelem sincs, lassan felélünk mindenünket. Ügyet nem lehet elintézni, mert a tőlem 2 méterre ülő befogott szájúnem értem mit mond. Ő se, hogy én mit.
2020. máj. 19. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!