Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szep egy ilyen lany?

Szerintetek szep egy ilyen lany?

Figyelt kérdés

168-169cm vagyok.

52-53kg.

Noiesen oltozkodok, de neha van hogy lazabban.

Kozephosszu barna hajam van, kekes szurke szemem.

Szemuveges vagyok.

Telt ajkaim vannak.

Ritkan sminkelem magam, de akkor se erosen.

Nincs hibatlan borom es testem.

Van koldok piercingem, tetkom nincs.

Nem gondolom magam mű lanynak.

Belsore kedves vagyok azokkal az emberekkel akik velem is normalisak.

Nehezen bizok meg az emberekben.

Nem nyilok meg mindenkinek, nem vagyok mindenki elott csacsogos. Sokan csendesnek mondanak, de bizonyos ha valaki elnyeri a bizalmam megnyilok neki teljes mertekben es onmagamat adom neki.



2020. máj. 3. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:

*de ha valaki elnyeri......

Bocsi elirtam, a bizonyos szo nem kell oda.

2020. máj. 3. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát így kép nélkül nem tudom, leírás szerint igen, de az arcod még lehet csúnya.
2020. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján lehetsz szép.
2020. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül semmit nem ér a leírás.
2020. máj. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján lehet szép és lehet csúnya is, illetve lehetnek szép és lehetnek csúnya részei is.

Arcforma, hajforma, orr, orca, mosoly, fülek, nyak, vállak, mellkas, poci, derék, lábak, fenék, és a többi apróság is kell ahhoz, hogy a külsőt negatív vagy pozitív értelemben bírálni lehessen. Mellé tenném, hogy ilyen magasság/testtömeg arány alapján kicsit vékony vagy 10 kiló plusz kéne rád, akár izomzat, akár nem.

Ráadásul nem minden a külső. Számomra a belső fontosabb. Nézhet ki valaki a teljes ideálomnak, ha nekem belülről nem szimpi, akkor esélytelen a komoly kapcsolat.

De amiket írtál, a kékesszürke szem, nekem szexi, a szemüveg, ha nem túlzott, akkor lehet szexi, aranyos. Telt ajkak szintén. A nem hibátlan bőr és test önmagában semmit se mond. Köldök ékszer cuki és szexi is lehet.

Szóval szép lehetsz, ha úgy adod magad. Ha megnézel egy-egy thaiföldi videót, amin egy tök átlagos, akár csúnyácska lány alakítja magát ruhák, smink terén és a végén egy szexi lányt kapsz, de lehet kevés sminkkel is csak a frizura és ruha párosítással elérni hasonlókat.

A bizalmatlanság nem gond, legalább nehezebben és kevesebbszer csalódsz.

2020. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem,de írni sem tudsz.
2020. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attol hogy nem irok ekezetet meg tudok irni.😁

Tobbi valaszt koszonom.

2020. máj. 4. 18:16
 8/9 A kérdező kommentje:

5. valaszolo:

Igen kicsit vekony vagyok, sokat fogytam, bar mar azota hiztam es meg szeretnek.

Emellett elkezdtem edzeni par napja, formasodni szeretnek.

Egyebkent a hasam lapos(szerintem olyan szep fajta lapos, azzal elegedett vagyok, de arra is edzek kicsit😁), fenekem kerek, de azon van mit formalni es most azon nagyon rajta vagyok. Hosszu vekony labaim vannak. Melleim kicsik.

Kulsorol tenyleg nem lehet tobbet irni szerintem, kepet viszont nem szeretnek csatolni.

De egyebkent koszonom a hosszu valaszod !

2020. máj. 4. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján ezt nem lehet megmondani😂de őszintén a leírtak alapján egy szúrke kisegérnek tűnsz,átlagos lehetsz.
2020. jún. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!