Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet adjak a nyuszimnak?

Milyen nevet adjak a nyuszimnak?

Figyelt kérdés

Néhány hete (Már lassan egy hónapja.)vettünk egy világos szürke, fehér színű kisfiú nyuszit. Egy hónapja született. Még nem találtam neki aranyos nevet, viszont néha mondom neki, hogy Tapsi. Valaki tud aranyos kisfiú nyuszi neveket írni nekem? (Törpenyusziról van szó, nem szeretnék olyan neveket, ami inkább nagy nyulaknak való!)

Köszönöm szépen! Vigyázzunk egymásra, maradjunk otthon!



2020. máj. 3. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
38%

Nekünk nagyon régen a húgommal, volt egy fiú (bak) kicsi nyuszink, és Balambér volt a neve. :)

Az olyan bolondos, aranyos név, és hallgatott rá a nyuszi. :D Azt hiszem, a húgi találta ki a nevet, és nem is tudom honnan jött, csak tetszett mindkettőnknek, plusz a nyuszinak is, így az lett a neve. :)

A mai napig emlegetjük őt.

2020. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!