Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kontaklenc...

Mi a véleményetek a kontaklencsékről? Mármint a színesekre gondoltam amit cosplayekhez lehet használni. Mennyire egészségtelen a szem számára? Hogyan kell tárolni illetve tisztítani ha szükséges?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni oldalakat ahol jó minőségű lencséket lehet kapni?

2020. máj. 5. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem sokban különbözik a sima lencsétől. beszoktatni mondjuk egy héttel legalább a tervezett hosszabb viselés előtt nem árt, de ha rendes helyről veszed (pinkyparadise, honeycolor) és úgy havonta cseréled a folyadékját, akkor nem kéne, hogy lenne tőle bajod.
2020. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Havonta, ha nem is nyúlsz hozzá. De amúgy minden használat után cseréld! Amúgy tényleg nincs sok különbség szerintem sem. Attól, hogy erősebb a színe, illetve mintás, a célja ugyanaz, és ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint a sima egynapos lencsékre. Egynapos alatt azt értem, hogy nem hagyod bent éjszakára például.
2020. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!