Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan baratkozzak egy zsir...

Hogyan baratkozzak egy zsir idegen helyen?

Figyelt kérdés
most költöztunk le vidékre a csaladommal, eddig pesten laktam.Eléggé messze koltoztunk, 20 eves vagyok es lany. Nincs itt egy szal ismertosom se. Elmennek szivesen, de nincs kivel. Igy meg aztan nem is fogok senkit se megismerni. Itt aghogy elneztem klikkek vannak, ti hogy kezdenetek itt el baratokat szerezni?Help!itt a nyar, en meg itt vok a szobamba:S
2010. júl. 28. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
:D merre költöztél? én ugyan ebbe a szituba vagyok,Bp-ről most költöztem le a szerb határ mellé :S senkit se ismerek,a hely is elég gáz,no de majd megszokom... attól tartok ennyi idős korban már nem úgy megy az ismerkedés mint 10 évesen hogy lemegyek a térre azt majd jön valaki még homokozni.
2010. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!