Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért beszél magában a barátom?

Miért beszél magában a barátom?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akit nagyon kedvelek meg mindnen, de egyszerűen nem tudok elmenni amellett, hogy magában motyog.

Mindig elmondja DE NEM NEKEM, hogy "na most eszek egy kicsit" "na most elmosogatom a serpenyőt" meg amielőtt kérdeznek tőlem valamit mindig elmondja magában, hogy "megkérdezem tőle" és az agond, hogy ezt mind hangosan mondja. Az utcán nem csinálja ezt,csak otthon de nagyon idegesítő :/ azt tudom, hogy a szülei bántották kiskorában, és szerintem ezért beszélhet magában, de hihetetlenül fel tud bosszantani, ha pl. valamire koncentrálni akarok :/ hogy mondjam el neki, hogy ez nem oké és, hogy próbálja meg abbahagyni?



2020. máj. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáld meg így elfogadni őt.
2020. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tudok mindig beszélni vele, mert van amikor dolgom van pl.telefonálok valakivel :D
2020. máj. 6. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy mond el neki. Csak mond el. Ne gondolkozz rajta sokat. Lehet hogy ez csak egy rossz szokás, független attól hogy milyenek voltak a szülei. Bárhogy is, egyszerűen csak kérdezd meg tőle hogy miért csinálja. Lehet viccesen is, de komolyan,mégse bunkón. Ugyanígy azt is hogy ez téged mennyire zavar.
2020. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Menyen szihológusnál
2021. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!