Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kell futnom ahoz,...

Mennyit kell futnom ahoz, hogy a lábaim elkopjanak?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam az arckönyvön,hogy ha napi 1 óránál többet futsz kopnak a csontjaid,ekkor beindul egy ilyen regeneráló folyamat de kb 1 nap amíg visszaregenerálja azt az elkopott csontot ami 1 óra futástól kopott el,persze ezek nagyon durván kicsi számok de ha jobban belegondolsz akkor Arcade, Arcade a srác neve

2020. máj. 10. 05:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem köl hülleségeket olvasni, és akkor nem égsz ilyen kérdésekkel.
2020. máj. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hülyeség, futástól nem kopik el a csontod, én rengeteget futok és mégsem történik semmi ilyesmi a csontjaimmal, csak izomlázam szokott lenni, de hát az normális. Egyébként szerintem lehet, hogy úgy akarta írni az illető, hogy megkopnak a csontjaink, mert az úgy igaz lenne. Valamilyen szinten minden nap kopnak a csontjaink, de egyáltalán nem kopnak el, szóval az író vagy elírta a szót vagy hülyeséget írt.
2021. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!