Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó hogy mindent digitali...

Miért jó hogy mindent digitalizálunk?

Figyelt kérdés
Az imént néztem meg egy dokumentumfilmet, mely a jövő iskoláival foglalkozott. Tulajdonképpen lesz egy személyi asszisztense a gyerekeknek a tanuláshoz számítógépen és nem lesznek legjobb és legrosszabb tanulók, mert minden gyereknek az erősségeit fogják fejleszteni. Megkérdeztek egy kamaszlányt hogy mi szeretne lenni ha nagy lesz és azt válaszolta hogy a NASA-nál szeretne dolgozni és embereket akar felküldeni a Marsra. Nekem azért ezzel vannak kétségeim. Manapság mindenki üzletember vagy művész szeretne lenni és nem teljesen tiszta hogy miért. Mi van, ha nincs mindenkinek karrierálma és nem szeretne embereket küldeni a Marsra? Kicsit úgy érzem afelé megyünk hogy ilyen minizseniket képzünk és akinek nincsenek ilyen töltetű álmai azok nem tudnak, vagy nehezen érvényesülni majd az elkövetkező világban.

2020. máj. 13. 12:10
 1/1 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, pont az lenne ennek a lényege, hogy mindenki megtalálja az álmát. Hogy rájöjjön, mi érdekli, és azzal foglalkozhasson többet. Nem muszáj ehhez zsenit képezni szerintem. Itt a lényeg csak az, hogy az emberek jók legyenek a szakmájukban. Ezt pedig úgy lehet elérni, ha megtaláljuk, kinek mihez van affinitása.

Viszont a digitalizálással abszolút nem értek egyet...

2020. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!