Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnál is összevissza vannak...

Másnál is összevissza vannak a kiemelt kérdések egyes kategóriákban?

Figyelt kérdés
Például a külföldi politika kategóriában egyáltalán nem is különülnek el a kiemelt kérdések a többitől. Illetve a főkategóriában (politika) teljesen más sorrendben vannak a kiemelt kérdések, mint az alkategóriákban.
2020. máj. 13. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Most komolyan ennyire nehéz kérdést tettem föl?
2020. máj. 13. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:

„Most komolyan ennyire nehéz kérdést tettem föl?” (1/ 2020. máj. 14. 17:52)

Inkább csak érdektelent. Itt, a Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK kategóriában néhány esetben volt már kérdés kiemelésekkel kapcsolatban, és azt olvastam, hogy a nagy többség nem is nézi, nem foglalkozik vele.

Magam is így vagyok vele, kb. 8 év alatt egyet sem nyitottam meg közülük. Ha van válasz, minek újabb; ha nincs, akkor olyan kérdés, amire nehéz, vagy nem érdemes válaszolni.

Most, a kérdésed elolvasása után ránéztem. Úgy látom, hogy ha 4-nél kevesebb van, akkor nincs elválasztás, a felül látható jelmagyarázatnak megfelelően, bekarikázott, felfelé mutató vastag nyíl van a kérdés előtt; ez mutatja, hogy kiemelt. Ha 4-nél több van, akkor van elválasztás, mert csak 3-at jelenítenek meg, és a további kiemelt kérdések megnézését lehetővé tevő link okoz elválasztást.

Egyébként pedig felül, tehát elől vannak.

A sorrendjükről fogalmam sincs; annyira nem néztem meg, és meg sem nyitottam egyet sem, hogy lássam akár a kérdés, akár az utolsó megjelent válasz időpontját.

2020. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre lettem volna kíváncsi.
2020. máj. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!