Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok jó metál egyutteseket...

Tudnátok jó metál egyutteseket mondani?

Figyelt kérdés

Ismerem az Amon Amarthot a Slipknotot és a Leander Kills. Szeretnék tö

öbbet megismerni.



2020. máj. 14. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Metallica
2020. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Insomnium, Wolfheart, Dark Tranquillity, Swallow The Sun, Aetharian, In Flames, At The Gates, Arch Enemy, Shylmagoghnar, Dissection, Cannibal Corpse, Slayer, Kreator, Immortal, Kalmah, Opeth, Be'lakor, Drudkh, Burzum, Mayhem, Paradise Lost, Goatwhore, Angel Witch, The Black Dhalia Murder, Cattle Decapitation, Death, Vader, Fleshgod Apocalepse, Hate, Mgła, Nargaroth, Forgotten Tomb, Naglfar, Darkthrone, Sodom, Anaal Nathrakh, Týr, Six Feet Under, Katatonia, Watain, Saint Vitus, Carpathian Forest, Taake, Manegarm, Marduk, Dark Funeral, Bathory, Emperor, Vargrav, Tiamat, Satan, Ghost Brigade, Nocturnal Depression, Nile, Pagan Reign, Bifröst, Rotting Christ, Summoning, Draconian, Thy Light, Kampfar, Morbid Angel, Deicide, Obituary, Entombed, Decapitated, Behemoth, Nervosa, Sodom, Moonspell, Pantera, Carach Angren, Mors Principium Est, Nailed To Obscurity, Windir, Bethlehem, Decembre Noir, In Mourning, Eternal Tears Of Sorrow, Magoth, Vinterland
2020. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Személyes kedvencek: Ektomorf, Watch my dying, System of a down, Katatonia, POD(numetal), Omega Diatribe.
2020. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Rengeteg jó metal együttes van. A második válaszoló nagyon profi, egy csomó jó együttest leírt. Én még kiegészíteném: Absu, Celtic Frost, Primordial, Earth, Sunn O))), Graveland, Nokturnal Mortum, Tsatthoggua, Septicflesh, Cradle of Filth, Dimmu Borgir, Suffocation, Cathedral, Electric Wizard, Pentagram, Trouble (ha már a Saint Vitust nagy bölcsen megemlítette a 2-es), Thergothon, Skepticism, Nile, Godflesh, Fleshgod Apocalypse, Hour of Penance, Cephalotripsy, Abominable Putridity, Katalepsy, Devourment stb stb stb.
2020. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azta! Köszönöm az összes választ :)
2020. máj. 17. 08:10
 6/8 Kolompár Ahillesz2.0 válasza:
93%
az Amon Amarthnál jobbat nem találsz .:D Ha mondani kéne én Helloweent , Dragonforcet , Udot , Maident és a Power Wolfot mondanám legalábbis én ezeket szeretem legjobban .
2020. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 terminator9000 ***** válasza:
Motionless in white, Marilyn Manson,Avenged Sevenfold,Disturbed,Trivium,Coldrain,Eskimo Callboy
2021. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rammstein

Lindemann

Esetleg road, de ezeken kívül egyenlőre csak a már említett Leander Killst hallgatom. Esetleg annak az elődje: Leander Rising

2021. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!