Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barbie baba hajának felújításá...

Barbie baba hajának felújításánál, ha kiakarom cserélni a gyári tincseket emberi hajra akkor egy db eredeti varratba hány szál haj lenne az ideális, hogy szép dús hajkoronát készíthessek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 11:30
 1/4 anonim válasza:
52%
Ne eredeti hajat szeress, hanem ki kell mosni vagy vmi ilyesmi. Van erről is kérdés itt a gyakorin, de a neten is találtam, fényképpel vagy a youtube-on. Én még nem próbáltam, csak tervezem, majd vmikor...
2020. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel eleve szinte kopaszra nyirta az elöző tulajdonosa a baba haját így nehéz lenne mosogatni az eredeti hajat. :(
2020. máj. 17. 12:42
 3/4 anonim válasza:
Ezt nem írtad. Viszont nemrég láttam ilyen videót a youtube-on, DIY néven volt, de lehet, hogy a pinteresten? A lényeg, hogy fonalat húztak át a baba fején a lyukakon és nagyon szép lett a baba haja így fonalasan, nagyon dizájnos lett. :)) Nagyon tetszett. Ha van hímzőfonalad vagy pamutod, akkor próbáld ki, ha nincs, akkor vékony varrócérnával és ha úgyis tetszik, akkor veszel egy gombolyaggal.
2020. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, köszönöm! Én direkt így szeretném megcsinálni. Csak reméltem van más ilyen örült, aki tapasztaltabb nálam. :)
2020. máj. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!