Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szemüveges társaim nálatok is...

Szemüveges társaim nálatok is előfordul hogy a maszk viselése közben a kifújt levegő visszaáramlik a szemeitek felé és azok bevörösödnek?

Figyelt kérdés

A párásodásról nem is beszélve...

Megoldásként mit ajánlanátok?

Van olyan maszk aminél ezek nem fordulnak elő?



2020. máj. 15. 18:25
 1/7 anonim válasza:
100%
Nálam a párásodád előfordul. Még nem találtam semmilyen megoldást, de én is kíváncsi lennék
2020. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A vörösödéssel nem küzdök, de a párásodás rendszeresen előfordul. Viszont nem minden maszktípusnál tapasztalom. Az egyszerű papírmaszk, amit munka közben kell hordanom, problémás: képtelen vagyok a merevítőjét rendesen az orromra igazítani, így fenn egy idő után kinyílik, ott áramlik ki a levegő, egyenesen be a szemüveg alá. Van viszont két textilmaszkom, azokban erősebb a merevítő, szépen rásimul az arcomra. Ezeknél nincs ilyen problémám, mert a levegő nem felfelé áramlik ki belőlük, hiszen ott nincs nyílás.
2020. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Első vagyok. Én textilmaszkot hordok, és mégis előfordul, bár vörösödés nekem sincs.
2020. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erősebb merevítőjű maszk? Esetleg próbáld meg pici sebtapasszal leragasztani az orrodnál.
2020. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak varrtam, ha megfelelően ráigazítom a maszkban lévő merevítődrótot az orromra, nem párásodik a szemüvegem. (Kétrétegű, mindkettőben drót, de az egyik vékonyabb. )
2020. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha párásodás van, az azt jelenti hogy csökken a maszk szűrési hatékonysága. Mert ahol kifújáskor kijön a levegő, ott belélegzéskor be is szívod a szűretlen levegőt.
2020. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sikerült egy jófajta maszkot beszereznem.
2020. máj. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!