Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud angolul, az végig...

Aki tud angolul, az végig tudja gondolni, mi mindet tud? Összetudja szedni magának, a fejében miket tud?

Figyelt kérdés
Lehet értelmetlen, de én most hogy már több mint tudok úgy érzem, mikor ebbe bele gondolok, hogy csak egy bizonoy szavakat tudok többet nem. Legalábbis nem jutnak eszembe és félek akkot nem is tudok többet.
2020. máj. 16. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha most játszunk olyat magyarul, hogy mondok egy szót, és neked az utolsó betűjével kell új szót mondanod, lehet mindketten lefagynánk, pedig beszélünk magyarul, és ismerünk szavakat, csak épp nem jut eszünkbe.


Legalábbis én mindig lefagyok ilyen játék közben, pedig életemben nem felejtettem el az "ajtó" szót.

2020. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha ez jó játék,de nem értem miért írtad xd
2020. máj. 16. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Istenem...

Mert azt írod, hogy ha nem jut eszedbe valami, akkor azt nem is tudod. Ez nem így működik. Erre volt a példa.

2020. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!