Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Szakgimnáziumba jártam 10.osztályig, majd a szakmai gyakorlatok után rájöttem hogy ezt nem bírnám, így átmentem egy másik szakgimibe ahol újra kezdtem a 9.osztályt, ahova jelenleg járok, de elmúltam 18 éves így kicsit megijedtem, (csak ide vettek át) mert nem tetszett ez a "szakírány" sem, úgyhogy maradtam de nem tanultam úgyhogy már nem léphetek át itt 10. Osztályba, úgyhogy azon gondolkodtam hogy átmegyek estire, és emellett tudnék dolgozni, de nem szeretném újra kezdeni a 9.osztályt, de a legelső suliba ugye elvégeztem a 9.et, így esti tagozatra átmehetek 10.osztáyba ha már régebbről van egy 9.es elvégzett évem bizonyítvánnyal?

2020. máj. 19. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy működik ez a dolog engem is érdekel az esti tagozat :D
2020. júl. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl tesi meg ilyen fas*ágok vannak?xD
2020. júl. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!