Mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

15eves vagyok ,pincernek tanulok... Most kezdtem szeptemberben. Nagyon tetszik a szakma ,meg minden ,csak az a baj ,hogy annyira lusta vagyok ,hogy sose tanulok ,es meg fuzeteket se teszem be a taskamba...Szeretnék jobb tanulo lenni de egyszeruen nagyon lusta vagyok... amikor meg van olyan kedvem hogy tanuljak ,akkor meg nemtudom megtanulni az anyagot ,nem marad meg a fejemben ... mit tegyek a lustasag ellen? Mit csinaljak hogy jobban tudjak tanulni?

Felevkor megbuktam 3bol.(ami majdnem 5lett)



2017. jan. 25. 21:33
 1/3 anonim válasza:
100%

Tűz ki magad elé egy célt! Mi az hogy hogyan legyek jobb tanuló? Mit szóltak ehhez a szüleid?

Figyelj, ez nem lesz jó. Elszúrod a jövődet. Esetleg kérj meg valakit aki segíthet, vagy szólj a szüleidnek, illetve legyen célod/álmod/vagy bármi ilyesmid!

2017. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Lusta vagyok..." Jutalmazd Magad. Ha elvégeztél valamit, utána tehetsz meg valami mást, ami Neked tetszik.

Kapcsold ki az internetet a telefonodon, laptopodon, tableteden, mindenütt. Ha végeztél a leckékkel, akkor kapcsolhatod be újra.


Az én életemet nagyban megváltoztatta egy fontos felismerés: annyi erővel, amit a feladatok miatti nyiszogásba és halogatásba fektetek, akár túl is eshetek rajtuk. Kicsi voltam, és unalmasnak tartottam a fogmosást. Bementem a fürdőbe, kivártam azt az időt, amit fogmosással töltöttem volna, és kijöttem. Aztán rájöttem, hogy pont annyi időbe telik elvégezni, mint az tettetni, hogy az ember csinálja. :D


Ami még segít:

- aludj eleget

- igyál eleget

- mozogj eleget

2017. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2017. jan. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!