Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik itt bunkók azok a válaszo...

Akik itt bunkók azok a válaszolók is megkapják a magukét egyszer, amit megérdemelnek?

Figyelt kérdés

Fel tettem egy kérdést és olyan bunkón sértően válaszoltak hogy ezt nem tudom egykönnyen elfelejteni. Mégis mi féle emberek az ilyenek? Vajon ő velük is bunkók? Megtapasztalják ők is azt ha valaki jól földbe döngöli őket, vagy megszégyenítik? Vagy megkapják a magukét az élettől?

Tudom, el kéne felejtenem, de annyira zavar hogy vannak ilyen lelketlen szívtelen söpredék emberek akikben egy csepp empátia sem szorult és csak a másik lelkébe gázol


2020. máj. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában nem.

Aki bunkó, azt éppen kevésbé zavarja, ha körülötte is bunkó a világ.

Az életben pedig nincsen igazság - csak annyi, amennyit mi megoldunk. Az embereken kívül senki sem figyel erre. Az "élet" maga meg magasról fütyül a bunkókra is.

2020. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Értékeld őket nem hasznosnak és ennyi, lépj tovább. Ennyit senki véleménye, válasza nem ér.
2020. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem: Mi volt a kérdésed?

Hátha lehetne rá megfelelő választ is adni.

2020. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes lenne tudni.
2020. máj. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Azok lehet hogy bunkók De te túlzottan sértődékeny és érzékeny vagy. Nem látjuk a kérdésed így lehet hogy totálisan hülyeséget kérdeztél. Az írott szöveg pedig az olvasó lelkivilága szerint értelmezendő. Írásban nincs hangsúly se hanglejtés se arckifejezés. Szerintem te bunkónak vetted azt is ami lehet hogy nem volt az.

Ide linkelhetnéd a kérdésedet.

2020. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!