Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha feltörték az email címemet...

Ha feltörték az email címemet , és feljelentést teszek a rendőrségen , mekkora az esély hogy vissza tudják szerezni az email címemet?

Figyelt kérdés

Nos feltörték a freemailem , és ha most vagy holnap elmegyek a rendőrségre , vagy felhívom őket , akkor mekkora rá az esély hogy visszatudják szerezni az email címemet ?

Tudom hogy fejlettebb országokban erre külön osztálya van a rendőrségnek ,de itt magyarországon is van valami hasonló ?

Vagy nem is fognak foglalkozni vele ?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. máj. 22. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Már kezdtem hiányolni a napi troll kérdést.
2020. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem foglalkoznak vele, hacsak nincs összefüggésben valamiféle súlyos bűncselekménnyel.
2020. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint sehogy sem foglalkoznak, vele vagy csak kevésbé mint más ügyeknél ?
2020. máj. 22. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom 100%-ra.

Igaz, aki feltörte, személyiségi jogokat sértett, de ehhez képest vannak súlyosabb ügyek is, szóval, lehet, hogy foglalkoznának vele, de ne lepődj meg, ha nem jutnának semmire.

2020. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell freemailt használni, alapjáraton egy rakat szar.


Mellesleg nem kapod vissza, senki sem fog vele foglalkozni.

2020. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

holnap meg próbálkozok vele.

2020. máj. 22. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltörték... Vagyis könnyen kitalálható jelszót adtál meg és azt írták be. Ez rohadtul nem ugyanaz mint a feltörés. A feltörés és hackerkedés törvényileg üldözendő dolog. Ellenben az email fiókodba való belépés maximum személyes adatokkal való visszaélés vagy valami hasonló. Közel sem azonos kategóriájú bűncselekmény és nem is okozott neked ezzel anyagi kárt főleg nem jelentőset úgyhogy a rendőrség kb magasan le$zarja.
2020. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

szia, velem is ez történt, az emailom jelszavát kicserélték és az erre épülő facebookban is. Én adtam be a rendőrségre feljelentést, ebből lehet vmo? Neked lett eredménye?

Amúgy meg lehet hogy nem nehéz jelszavat is megadhattam akkor sem indok arra h feltörjék.

2020. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!