Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen szép lábam?

Hogyan legyen szép lábam?

Figyelt kérdés
Nő létemre tele van heggel , huzodással , karcolással, ergo minden baja van. Hogyan legyen szebb? Mert ha azt nem számítjuk hogy lóg a hájam a lábamon , akkor is nagyon csúnya, mivel nőttem ilyen lil , málykék csíkok is vannak rajta. Mit használjak rá?/ mit tegyek vele hogy szebb legyen?

#láb #bőr #szépség #Csúnyaláb
2020. máj. 25. 11:42
 1/4 anonim válasza:

Először is szerintem használj testápolót, krémeket.

A "csíkokkal" nem tudom mit lehet csinálni, ha nagyon zavar, vegyél fel harisnyát, de lehet nem ártana bőrgyógyászhoz menni vele.

A heggek maradandóak, szóval teljesen nem lehet eltüntetni őket, viszont lehet enyhíteni, olvastam már róla interneten, nézz utána szerintem.

2020. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hegek*
2020. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves Motorbike222 , nem kell vele bőrgyógyoshoz mennem , természetes dolog a növéssel jár, szimplán emlitettem hogy az is rontja a látványt.


igazából csak megilyeszt hogy mindenki rövidnadrágba lesz nyáron , én meg majd szenvedek farmerben :/

2020. máj. 25. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek. Tényleg a növéstől, esetleg hirtelen hízástól lehet a dolog. Testápolózz, mozogj sokat nekem ezek kicsit segítettek.
2020. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!