Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Wifi hatással...

Transzvagyoklol kérdése:

Igaz, hogy a Wifi hatással van az emberre? És ha igen mennyire?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam róla hogy a wifitol nem tudsz aludni meg megbassza az agyad meg faszsagok... Én szerintem egyáltalán nem érezhető a wifi és nem is lenne tőle semmi bajom

2020. máj. 25. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen beképzelés vagy ilyesztegetés
2020. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A buta emberek félnek mindentől, amit nem értenek. És mivel nem értik, nem tudják elképzelni sem, hogy ezt más érti, így pedig azt is nehezükre esik elhinni, hogy valóban nem árt a dolog. Kb ez magyarázat az összes tévhitre egyébként, és a konteóelméletek jelentős részére is.


A wifi pedig nem káros, ahogy a mikrohullámú sütő sem okoz rákot, és az 5G sem terjeszt koronavírust.

2020. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hatással van. WiFi nélkül nem lógnának ennyien a neten.
2020. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira káros lenne már kihaltunk volna. Lassan mindenhol van, nem csak az otthonunkban.
2020. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!