Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A citromfűtea valóban ennyire...

Árokpart kérdése:

A citromfűtea valóban ennyire jó hatással van az emberre?

Figyelt kérdés
Mostanában, hogy van sajnos ez a koronavírusos már nem is mondom micsoda azóta néha iszom egy kis citromfűteát, hogy folyamatosan kiegyensúlyozott legyek és kevesebbet foglalkozzak a hírekkel, sokszor már úgy mondanám, hogy folyamatos ijesztgetéssel meg ezzel a karanténos agyrémmel. Szóval amióta iszogatom ezt a teát estére ugyanolyan kiegyensúlyozott leszek mikor internetezem mintha pl. tavaly ilyenkor lenne. Létezik, hogy egy sima gyógyszertárban, sőt üzletben kapható készítmény ennyire jó lenne. Mert ezek szerint igen. Akkor sok embernek miért kell erősebb gyógyszereket szedni. Szoktam itt olvasni, hogy sajnos sokan Frontint, Rivotrilt meg Xanaxot kénytelenek szedni. Viccen kívül ezek szerint elképzelhető, hogy a citromfűteának is van olyan erős és jótékony hatása mint ezeknek a gyógyszereknek, hogy ennyire kiegyensúlyozottá tesz. Ha így van akkor miért van szükség a felsorolt gyógyszerekre. Csak azért érzem ilyen jól magam tőle, mert úgy egyébként egészséges vagyok? Ki mit gondol erről. Köszönöm!
2020. ápr. 6. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érzed magad jobban tőle, mert még nem annyira hatalmasodott el rajtad az a negatív állapot, amit érezni szoktál. Én évekig éltem együtt szorongással, nekem semmit nem ért a citromfű tea, sem az orbáncfű. Pár hónapja antidepresszánst szedek és ezzel már érzem a pozitív változást.
2020. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A citrom fű enyhén nyuktató hatásű szóval hathat rád így, én akkor szoktam inni mikor nehezen tudok elaludni, de a gyomromnak is nagyon jó volt


De amúgy az sajnos nem mondható el hogy minden emberre ugyan olyan erősen hatna mint rád pl, akik gyógyszert szednek azoknak nem lenne eléh egy kis tea, ha csak enyhe tüneteid vannak akkor persze kellemesnek és hasznosnak találod, de súlyos esetekben nem fog használni

2020. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában nagyon rosszul alszom, amihez valószínűleg

az is hozzájárul, hogy nagyon ritkán mozdulok ki, akkor is csak rövid időre. Nekem nem sokat használt a citromfű tea, pedig napi 3 csészével is ittam.

2020. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, hogy igy segit a citromfu. Vannak a szorongasnak fokozatai. Es aki fuldokol, a szive melleut, hadd ne soroljam, azoknak nem ebben a ligaban jatszanak. En is citromfuveztem, valamit ereztem jo allapotban, de mar nem elnek, ha nincs Xanax. Csak peldaul mert mikor nem kaptam levegot es elmosodva lattam, korulnezes nelkul mentem at az uttesten es nem erdekeltek az autok, levegot akartam. Szoval en tudom, mit miert csinalok.
2020. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!