Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Perselus Piton rajongók...

Melus Pelus kérdése:

Perselus Piton rajongók figyelem! Ti melyik pontban szerettétek meg Pitont a film nézése/regény olvasása közben?

Figyelt kérdés
Mint pl. hanyadik rész, melyik jelenet.

#Piton rajongók
2020. máj. 26. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

A filmet külön kezelem, az csak film.


A könyvben mindig is szerettem, mert mindig azt éreztem, hogy több van benne, mint amit látunk, és nagyon sok órát töltöttünk a legjobb barátnőmmel, hogy próbáltuk megfejteni. Őt tartottuk a legérdekesebb karakternek az egész könyvsorozatban.


Ehhez képest a "megoldás" már nem is volt olyan érdekes. Erre is gondoltunk, de reméltük, hogy ennél összetettebb lesz. Szóval, én az elején szeretem a legjobban, amikor még titokzatos. Gonosz, nem gonosz? Mik a szándékai? Tényleg utálja Harry-t? És Dumbledore-t? Szóval, amíg ezeken lehet agyalni, addig a legjobb szerintem.

2020. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerettem meg, mert ő volt az egyetlen, aki nem rajongta körbe a Pottert, mikor később kiderült milyen karakter valójában, még jobban tetszett.
2020. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ez nehéz, ennyire pontosan nem tudnám megmondani. A filmeket nem láttam csak részleteket, de ugye Alan Rickman játszotta, onnantól kezdve nincs kérdés :-)

A könyveket nagyon régen olvastam először, szerintem az első kettő után még nem szerettem kifejezetten, bár hogy nem elájulva Harry hírnevétől az nekem is tetszett. De a negyedik kötettől már biztosan ott volt a kedvencek között, mondjuk a végén mikor megmutatja a Caramelnek a karján a jelet, na az a rész is nagyon tetszett. Utána meg egyre jobban megkedveltem, főleg amikor kiderültek az iskoláskori emlékei is. De arra nagyon emlékszem hogy a Félvér Herceget még rögtön az angol megjelenés után elolvastam és a végétől teljesen kész voltam, hogy ugye nem, Rowling nem csinálhatja ezt vele?! És két évet kellet várnom hogy kiderüljön :-)

2020. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintetek is lehetne egy olyan könyv is hogy: Perselus Piton

???

Szerintem tök jól még tudná azt is írni J.K. Rowling

2020. máj. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!