Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan animét keresek amiben...

Olyan animét keresek amiben elf meg különleges lények vannak szomorú de szerelmes sztorit. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Emberek is lehetnek. De az állatembereket nem szeretem. (Démonok is lehetnek.) Tudnátok?

2020. máj. 27. 10:41
 1/6 anonim válasza:
100%
sose láttam ezt az animét így nem tudom,hogy ilyen fantasy cucc-e,de eléggé úgy nézz ki a darling in the franxx,ez is ilyen szomorú-szerelmes anime
2020. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi ha alaki esetleg tud még az lédszí írjon! Ment a zöld like!
2020. júl. 12. 10:24
 4/6 anonim válasza:
Amibe elfek is meg démonok is vannak... elsőre (ki hinné xd) A black clover jutott eszembe VISZONT nincs szerelmi szál csak egy tsundere ribi aki rávan szálva a föszereplőre... fuhh én azt mondom érdemes elkezdeni igaz egy kicsi időbe telik mire minden összeáll de engem lekötött ^^
2020. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és nem szomorú... ugyhogy ha valami vidámra vágysz akkor nézd meg a black clovert
2020. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. szept. 10. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!