Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Star Stable online) lifetime...

(Star Stable online) lifetime star riderség vásárlása és új ló? Free star riderség közben megvenni biztonságos? Kérdések lent

Figyelt kérdés
Szóval holnap megfogom kapni a szüleimtől az sso-ban a Lifetimet. Viszont csak kedden jár le a free riderségem. Akadhat bármi probléma, ha megveszem egy nappal előtte? Továbbá az első lovaam egy Halflingi lesz, viszont nagyon szeretnék Frízt, Shiret és Curlyt is. Írnátok még jó lófajtákat, és azt hogy hol találom őket? Nektek milyen és hány lovatok van és mióta játszotok?

2020. máj. 31. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem shire van, imádom, egyszerűen nagyon, barna van de majd EGYSZER hátha meglesz a Paddock szigeten (ha rosszul írom bocsi) a fekete shire


Azon kívül pedig az alap illetve egy frízem van


2014 óta "játszok", inkább alkalmi játszógatásnak hívnám


A ló amúgy színtől függ, hogy milyen jön be, na meg milyen nem


(A rider kérdésre sajnos nem tudok választ)

2020. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*játszogatás
2020. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, fel is pontoztam őket. Én már eljutottam a padock szigetre, a fehér shire egyszerűen gyönyörű, viszont a ferdinánd lópiacán lévő Halfingi teljesen megfogott. Szerintem a halfingi után megveszem a fehér Shiret vagy a Frízt :)
2020. máj. 31. 21:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Hajrá :D én azt bánom, hogy nem lehet telefonon vásárolni.. olyan jó lenne :/


(Amúgy ha szeretnél, beszélgethetünk privátban, erről, vagy ami jönne)

2020. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz belőle semmi baj. Ne félj. Nem tudom pontosan mióta játszok, talán 2016 vagy 15. Nagyon sok lovam van már. Egyébként pontosan nem tudnám neked leirni, hogy melyik ló hol van. De ha rider leszel és hosszabb ideje játszasz már, akkor majd te is tudni fogod, mert úgy is megjegyzed. Ja és ha esetleg nem tudnád és lesz sc-d mindenképp várj a ló vásárlással szerdáig, mert őslovak fognak bejönni. Ha esetleg nem tudnád miaz: varázslatos ló, ami még változtatja a szőrzete színét, ha "lakatlan" részre lovagolsz vele.
2020. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

Nekem a rózsaszín nagyon tetszik, csak sc kéne hozzá.. szóval le is mondtam róla sajnos

2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon köszönöm ezt a rengeteg választ. Egyébként tudtam, mi az az ősló, viszont hogy fognak kinézni? Valaki belinkelne pár képet. Nem nagyon tetszenek az őslovak egyébként, szóval lehet, hogy nem várok, attól függ, hogy fognak kinézni :) Majd írok, ha meglesz a Lifetime. Most pedig mindenki válaszát felpontozom :)
2020. jún. 1. 09:50
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem a rózsaszín kéne de nagyon, menőn néz ki xd

2020. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy utolsó kérdés: FRÍZ VAGY HAFLINGIT VEGYEK? A frízzel várjak, amíg eljutok Eponába, és vegyem meg olcsóbban? Ti melyiket vennétek?
2020. jún. 1. 20:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a haflingit jobban szeretem. A frizeket pedig annyira nem kedvelem, mert szerintem tömeg paci. De ez az én véleményem. Vedd meg bármelyiket, legközelebb pedig a másikat veszed.
2020. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!